130
 
130

עיסוי איור וודי

הדפסה
 
 למה עיסוי איור וודי לנשים?
כי אנחנו לא נחות מספיק ולא יודעות באמת להרפות

רובנו חוות שיגרה יומית עמוסה כתוצאה מחיים בחברה המודרנית. שנת הלילה שאמורה לתת את המנוחה הדרושה לגוף אינה מאפשרת באמת הרפייה מוחלטת לכל שרירי הגוף. מערכות שרירים שונות תומכות את תנוחות השינה המשתנות.
 
העיסוי האיור וודי המבוצע על הגוף עם שמנים, מאפשר הרפייה פיזית ברמה עמוקה ומתוך כך איזון ריגשי ואנרגטי ושחרור מנטלי.
 
תנועות העיסוי הסיבוביות מרפות את השרירים, הרקמות והתאים. האחיזה של ה"מרמות"- נקודות לחיצה בדומה לנקודות הדיקור הסיני, מניעות את זרימת הדם והאנרגיה בגוף. ההכרה 'מתאדה' וההרפיה עמוקה.
 
כאישה הנפגשת עם המון נשים, אפשר לראות שרובנו מעולות בלעשות המון דברים ביחד אבל לא מקדישות זמן לדברים החשובים ברמת הבסיס- הזנה של עצמנו והרפייה נכונה. שני אלמנטים המייעלים את התפקוד של כל השאר.


שיטת האיור וודה, שפרושה "מדע החיים", היא תורת הבריאות העתיקה בעולם. השיטה משלבת בין הפילוסופיה, המדע והרוחניות ומתורגלת בהודו מזה אלפי שנים. האיור וודה מבוססת על החזרת האיזון ומניעת מחלות בעזרת תזונה ואורח חיים נכון המותאמים אישית לכל אדם. ברמה הפיזית משתמשת האיור וודה בשיטות טבעיות לניקוי רעלים מהגוף הכוללות בין השאר עיסוי בשמנים. שיטה הוליסטית זו מסייעת בהחזרת החיוניות והאנרגטיות לגוף ולנפש.
 
 
לאחר שחוויתי בפעם הראשונה עיסוי איור וודי, הבנתי שמצאתי את הפינה שלי להרפייה אמיתית ומיד למדתי את השיטה והתחלתי לטפל באחרים.

העיסוי אינו 'מפרק'. יותר מרכיב חזרה חיוניות, זרימה תקינה של דם, מערכת עצבית ואנרגתית ומרגיע מנטלית רגשית ונפשית.

מתוך הרכות מתרחשת ההרפייה. מתוך ההרפייה עולות העוצמה והשמחה. ממש כמו יוגה.
 
הנך מוזמנת להרפות באמת.
העיסויים ניתנים בביתי.