130
 
130

האמונה הנוכחית שלי

הדפסה
לפני עידן ועידנים, משהו כמו 700 שנה, לפני שהיו לי ילדים, כשעוד הייתי מתרגלת יוגה עם שאלות תמימות על עתיד האנושות, קיבלתי תשובה. סוומי סוורופאננדה אמר שעוד אזכה לראות את השינוי שיתרחש בתודעה האנושית
סוומיג'י דיבר על מסה קריטית שתיטה לכיוון הטוב- כהגדרה כללית לשינוי חיובי. 
לפני שש או שבע שנים נכחתי שוב בהרצאה של מורי האהוב שענה לשאלתי: סוומיג'י, זה קורה עכשיו? ותשובתו היתה - כן כן כן... אפשר להרגיש שאנחנו תחת סופות רעמים וברקים, רוחות של שינוי ועוד נכונו לנו כמה סערות.
במילים אחרות- כל החולי שהיה מוסתר עולה ומתנקה, כל הפנאטיות שהיתה דחוקה עולה מתפרצת ומתנקה, כל השחיתויות עולות מהביבים וכל מה ומי שהחזיק מעמד עד עכשיו מתפרק ומפנה מקום לאנרגיה חדשה.

היום אני חיה באמונה שלמה של שליחות. תרומתי להטייתה של המסה הקריטית היא בעוררות נשים לכוח הנשי שבהן. לא כוח שצורח, לא כוח ששורף חזיות, לא כוח שדוחף מרפקים, לא כוח שנלחם כל הזמן, לא כוח בהבנתו המעוותת- מאבק בין שניים, לא כוח שמקדש את הדואליות ורוצח עמים אחרים בשם אלוהים שלי צודק ושלך לא. אלא- כוח של יציבות מתוך מרכז נוכח. מתוך איזון בבסיס האם. כוח רצון פעיל ומניע, כוח של טרנספורמציה, כוח של שינוי, רגישות ככוח, הרפייה ככוח, הקשבה, גבולות מוגדרים של הכלה, כוח של התבוננות, אינטואיציה, גמישות בהכרה. כוח של מיניות נשית במובן הרחב. כוח של אדמה מים ואש. כוח של לב קול ורוח
.

יודעת בידיעה מוחלטת שתפקידן של הנשים להטיית המסה הקריטית משמעותי ביותר.

מתוך כך דייקתי לעצמי - תפקידי להדריך נשים באמצעות היוגה את החיבור לשורש שלהן. את החיבור למקור. לאמת הפנימית. להורות את האחדות שבין הגופים פיזי נפשי/אנרגטי ומנטלי. ברגע שתהיינה קרובות לאיזון ויודעות את עצמן, תוכלנה ליצור מערכות יחסים מול מה ומי שסובב אותן כשהן מחוברות היטב למרכז. נשים לא יכולות לשנות, להוביל, להנהיג רק מתוך תדמית חיצונית או שיטות כאלה ואחרות. נשים זורמות בגמישות מתוך התנהלות נוחה של מים, מתוך תחושת נוחות בשינויים שמתרחשים, מתוך מתן אינספור פתרונות יצירתיים, מתוך מערכות הנחייה פנימיות ומתוך השמעת קולן הפנימי בצורה ברורה ועוצמתית.

אז האמונה שלי כרגע היא שנפלה בחלקי זכות גדולה להיות מורה ליוגה של רוח וחומר. יקום ואגן. לחבר אותנו למקור שממנו נוצר הכל ולשם הכל נאסף. 
משם אנחנו יכולות ללדת עולם חדש. תודעה של אחדות.