130
 
130

המלצות עלי

הדפסה
 המלצות 

"את תמי הכרתי כשתרגלתי יוגה אצל מורה אחרת באותו סטודיו, וכשגיליתי שאני בהריון עברתי לשיעורים של תמי. כמי שהייתה רגילה בעיקר לתרגול פיזי ודינמי החוויה היתה שונה, מיוחדת, ומדיטטיבית. בתרגול חוויתי איך יחד עם השחרור הפיזי של השרירים משתחררים גם לחצים, כעסים ועצב מהגוף. 
די מהר הרגשתי את ההשפעה של התרגול גם בחיי היום יום- מבחינה פיזית חוויתי שרירים ארוכים, גמישים יותר, ומשוחררים, ומבחינה נפשית- הרבה יותר שקט, רוגע והתבוננות. לאחר הלידה נשארתי לתרגל עם תמי עוד 4 שנים. השיעורים הפכו למקור רוגע ושחרור פיזי ונפשי משמעותי כל כך שכמעט ללא יוצא מהכלל הקפדתי להגיע לכל שיעור.
תמי היא מורה בחסד, מאמינה שכל אחת מתרגלת בדרכה, ומאפשרת לכל אחת למצוא את הרמה הנכונה לה. היא מעודדת תרגול מתוך מקום של סקרנות ובריאות, ולא מתוך תחרותיות. תמי מכירה כל תלמידה ומתאימה את התרגילים באופן אישי לפי רמת היכולת העדפות והצרכים השונים. היא מגוונת את השיעורים ומקפידה לעבוד על אזורים שונים בגוף ומדי פעם גם כוללת תרגילי נשימה ומדיטציה.
גם עכשיו כשאני בחו"ל אני ממשיכה ומתרגלת את השיעורים של תמי לפחות אחת לשבוע. זהו מקור תמיכה משמעותי עבורי. אני משתמשת בתרגול על מנת לשחרר שרירים תפוסים, לחץ ומתח. עצם הידיעה שאני יכולה לרפא את הגוף שלי בעצמי היא מאד מעצימה ומשחררת."
 
ד"ר שירה קליין, מאמנת אישית.
 -----
  
"כשאני מגיעה לשיעור אחרי שבוע עמוס ולחוץ הגוף נוקשה ומכונס, המחשבה טרודה ודרוכה. במהלך התירגול הגוף עובר תהליך בו הוא נפתח לאט לאט, מתגמש ונהיה רך, וכך גם המחשבה. בניגוד לשיעורים אחרים בהם המציאות מדי פעם חודרת ומפריעה, בתירגול עם תמי יש זרימה שמאפשרת לשקוע בתירגול ולהתחבר באמת לגוף. כשאני יוצאת מהשיעור הגוף רגוע וחם, מוכן להתמודד עם המשך השבוע. ממליצה בחום!"
 
נועה גוארון
 ------
 
"תמי יקירתי,
באמצע הלילה, מתוך מראות וצלילים וצבעים כתבתי את מה שכתבתי כאן. הנייר פשוט והעפרון הם כל כך מייצגים את מה שאני מרגישה שנתת לי.   מאות מורות ליוגה ברחבי הארץ מדברות על "חיבור פנימה" ועל "עבודה בתוך הרפיה" ומחשבה על "כאן ועכשיו"- אבל לא רבות חיות זאת כמוך. דרכך, דרך ההתחברות הפנימית שלך, הצלחתי להעמיק את המסע אל תוך ליבת החיים שלי. דרכך, חיזקתי את האמונה שלי בעצמי, במדיטציה הפנימית שלי. תודה שהראת לי את דרכי אל הגוף שלי, את הקשר שבין ההכרה לגוף ואת הקשר שבין הגוף לתת ההכרה.
עם ההכוונות הקטנות שלך, וגם הגדולות, אני מרגישה בשלה ומוכנה ללידה- תהיה אשר תהיה.. את דייוי אמיתית בכל הווייתך.
אשרך ואשרי הנשים ששהו וישהו במחיצתך.
מעומק ליבי אני אומרת לך תודה ומקווה שמעט מהאהבה שלי אלייך תכנס לליבך -  ותגדיל גם לך את הפרנה האדירה הקיימת
 
ממני – אליס"
-----
 
תמי
"כל יום אלוהים נותן לנו – יחד עם השמש – רגע שבו אפשר לשנות את כל מה שגורם לנו להיות בלתי מאושרים.
כל יום אני מנסים להעמיד פנים שלא תפסנו את אותו רגע, שהוא אינו קיים – שהיום זהה לאתמול ויהיה זהה למחר. ומי שבאמת שם לב לחייו היומיומיים מגלה את אותו רגע קסום"
דרך היוגה הראת לנו עוד כמה רגעים קסומים כאלה וזה המון.
מעטים האנשים שמשנים לך את החיים ועוד יותר מעטים אלו שעושים זאת לטובה.
תודה
באהבה שלומי ועינת